menu výroba dortů
Cukrárna a výrobna dortů

Napiště nám

Zavřít vrstvu dotazu.

Reference

Cukrárna
a výrobna
dortů
Karviná

Reference Cukrárna Inka Karviná

07. 11. 2021

Dobrý den, chtěla bych Vám mooooc poděkovat opět za suprácký dort. Všichni hlavně syn byli nadšení. Vaše věrná zákaznice.

Slavík Podhorná Vladimíra

25. 12. 2020

Dobrý večer. Chci Vám popřát pohodové svátky, pevné zdraví a spoustu věrných zákazníků. Naše rodina je s Vašimi výrobky velice spokojená, jsou úžasné.

Pastorčákovi

30. 11. 2020

Dobrý den. Dort byl nádherný! Všichni ho obdivovali. Mockrát děkuji. Jste velice šikovná. Myslím, že nás máte v seznamu stálých zákazníků. Budu Vás doporučovat, opravdu velká spokojenost.

Přejeme hezký den Vladímíra P.

24. 09. 2020

Dobrý den, moc děkujeme za krásný a chutný dort Minnie.

Zdravím LWZ

03. 08. 2020

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za překrásný dort, který jste nám vyrobila. Byl nejen krásný, ale také chuťově výborný. Všem moc chutnal. Nebyl to první dort, ale také ne poslední, který jsem si u Vás nechala udělat. Mohu Vás jen všem vřele doporučit. Přeji Vám mnoho pracovních i životních úspěchů.

Ještě jednou děkuji Palová

17. 05. 2020

Dobrý den, chci Vám poděkovat za tak krásný a velice chutný dort. Oslavenkyni se moc líbil.

Děkuji, s pozdravem Czako J.

25. 01. 2020

Paní Schwarzová dort je úžasný, velmi si vážíme vaší šikovnosti. Prosím vyřiďte naše poděkování cukrářce.

Hezký den Janeczková

14. 11. 2019

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za úžasný dort, syn byl nadšený.

Děkuji a přeji hezký den Lucie Fryzová

26. 08. 2019

dcery, vše bylo moc dobré a precizně provedené a také za Váš profesionální i lidský přístup k zákazníkovi. Budu ráda, když Vás budu moci někomu doporučit.

Přeji hezký den M. Červenková

10. 11. 2015

Dobrý den paní Schwarzová, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za úžasný dort - pohádkový, marcipánové figurky a zákusek. Vše bylo jedinečné, úžasné, první pohled - neskutečná dokonalost, precizní práce, nádhera. Poté ochutnání a další zážitek - vynikající chuť. I naši hosté byli nadšeni. Vzhledem k tomu, že to byl náš 1. dort od Vás, můžeme Vás ujistit, že nebyl poslední. Tímto jsme se stali Vašim odběratelem. Také bychom chtěli poděkovat za vstřícnost a ochotu, kdy jsem objednávala jen několik dní předem a přesto jste mi vyšla vstříc a byla jste moc ochotná a milá. Děkuji, v dnešní době takové chování není obvyklé a jsem za to vděčná.


S přáním mnoha dalších dobrůtek
Hana a Dalibor Čmielovi

08. 09. 2015

Dobrý den paní Schwarzová, v sobotu 5.9. jsem přebrala Váš dort s "Janou a Vlastíkem - babka a dědek". Už po převzetí se mohl jíst očima - vzhled byl úžasný, krásný, nelze to vyslovit!!!
Ale jak asi bude chutnat? Taky jsme nenašli slov... chutnal skvěle, no prostě neměl chybu, dobrý, nebyl moc sladký, chutnal skvěle!!
Samo jsem si ho nafotila a chubila jsem se a chválila Vás... Mockrát děkujeme za dobrůtku.
Děkujeme.

S pozdravem
Jana s Vlastik Ostárkovi z Orlové

02. 07. 2015

Dobrý den paní Schwarzová, chtěla bych Vám poděkovat za výborné minizákusky, které jsem od Vás měla na oslavu narozenin. Každý si přišel na své, všem kolegům velice chutnaly. Padaly také dotazy, odkud je mám. Tak doufám, že se z nich stanou také Vaši noví zákazníci

Děkuji také za ochotu vyhovět mi při vyzvednutí zákusků mimo pracovní dobu. U Vás opravdu platí "Náš zákazník - náš pán"

Danuše Staňková

02. 07. 2015

Dobrý den, velmi děkuji za narozeninový dort, který jste mi vyrobili. Krásný, bíllo fialový se 60. Každému z hostů se velmi líbil a navíc i moc chutnal. I figurky, které jste mi udělali pro vnoučata - mašinku, autíčko i dvě miminka byly krásné a každý je obdivoval, třebaže je hned snědli, měli z nich velkou radost.
Děkuji a příště se určitě opět na vás obrátím.

Jitka Mazurková, Petrovice

16. 06. 2015

Dobrý den p. Schwarzová, moc ráda bych Vám poděkovala za výborný dort - tenisová raketa, jak vzhledově, tak chuťově vynikající "jako od babičky" 
Oslavenec nadšený... Všichni pozvaní také zjišťovali informace, odkud tak výborný dort máme. Taktéž bych Vám ráda poděkovala i za časovou flexibilitu - i přes objednání na poslední chvíli jste vyšla vstříc a byla ochotná dort upéct.
Děkuji... určitě budu doporučovat dále a už teď se těším na další "příště".

Gabriela Břenková

25. 05. 2015

Dobrý den, moc děkuji za krásný dort s Leprikónem. Opravdu se moc povedl. Studentka z Irska z něj byla přímo nadšená. Oslavovala tady 21. narozeniny a ještě takový dort nikdy nedostala. Navíc byl výborný a všem moc chutnal. 
Děkujeme.
Přejeme krásné dny a mnoho úspěchů a stejně spokojených zákazníků, jako jsme byli my.

S pozdravem Petra Klopcová

11. 04. 2015

Dort všem moc chutnal a vypadal autenticky podle obrázků z předlohy, moc děkujeme, velmi se Vám povedl, velká pochvala. Za rok budeme objednávat určitě znovu u Vás.
Děkujeme za milou spolupráci a pochopení.

Hanna a Michal Palátovi

16. 03. 2015

Dobrý den, děkujeme za super zákusky na oslavu. Jako vždy luxusní. Z dobrých zákusků dobré mlíčko a malý roste jak z vody.

Radka, Roman a Mareček

26. 02. 2015

Dobrý den paní Schwarzová, ještě jednou bych Vám jménem svým i jménem maturantů poděkovala za Vaše úžasné dorty, které jsme nám věnovala do tomboly v minulém roce na "Stuškovací ples Gymnázia Karviná" a letos na "Ples sdružení rodičů a přátel Gymnázia Karviná". Vaše dorty jsou neskutečně krásné a neskutečně dobré. Přeji Vám hodně úspěchů a ještě více spokojených zákazníků.

S pozdravem Rotterová Iveta za HV SRPŠ při Gymnáziu Karviná

25. 02. 2015

Dobrý den, moc děkuji za vynikající a nádherný dort k narozeninám. Všichni hosté se ptali na původ, takže buďte připraveni na zvýšenou poptávku.

Přeji hezký den a mnoho spokojených zákazníků, Jana Simonsová

17. 02. 2015

Dobrý den, v pátek 13.2.2015 proběhl již IV. ročník plesu Sociálních služeb Karviná. Moc Vám děkujeme za krásný dort, mini zákusky a za sponzorství. Dort byl krásný a výherci byli nadšeni. Mini zákusky byly chuťově vynikající a všem moc chutnaly. Děkujeme za Vás dar do tomboly.

Hezký den, Jedličková Jarmila (vedoucí denního stacionáře)

13. 01. 2015

Dobrý den, chtěli by jsme moc poděkovat za krásný a hlavně velice dobrý dortík, který jsme si u Vás objednávali na naši svatbu. Jelikož jsme měli termín svatby 3.1.2015, co je termín hned po silvestru, tak by jsme Vám chtěli o to víc poděkovat za ochotu upéct dortík i na náš termín. Byl opravdu krásný a všem velice chutnal. Ještě jednou velké díky a mnoho spokojených zákazníků jako jsme byli my.

Szturcová Petra z Ostravy

30. 09. 2014

Dobrý den, chtěla bych Vás pochválit za váš dort, který jsme si vyzvedávali v pátek 26.9.2014 Anetce k 18. narozeninám. Dceři se velice líbil i všem ostatním. Výborná chuť, do neděle zůstal čerstvý jako by byl právě upečený. Právě dojídám poslední kousek, který mi připomněl, že Vám mám napsat. Opravdu výborný a krásný. Bílá poleva na dortu mi připomíná chuť tureckého medu. Dort nebyl přeslazený byl velice dobrý. Přeji Vám spoustu spokojených zákazníků a hodně úspěchů ve výrobě dortů.

S pozdravem Miczková (Havířov)

09. 06. 2014

Dobrý večer, chtěla jsem Vám poděkovat za výbornou dortu, kterou jste nám připravila pro Nelinku. Všichni si opravdu pochutnali, byli jsme spokojeni a určitě budeme u Vás opět nějakou dobrůtku objednávat, mooooc děkujeme. 

Gabriela Hamříková s rodinou z Klimkovic

26. 01. 2014

Dobrý den, v pátek jsem si u Vás vyzvedla narozeninové dort pro babičku. Byl nejen moc krásný, ale také výrobný. Babička z něj měla velkou radost. Byl to již druhý dort, který jsem si objednala. Určitě nebyl poslední. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků. 

Palová Regina

03. 01. 2014

Dobrý den už několik let si u vás nechávám dělat dorty a nejen já, ale už i celá rodina. Nejen, že jsou chuťově výborné, ale můžu si vymyslet, jak by měly vypadat. Posledně to byla dorta pro mou čtyřletou dcerku k narozeninám. Byla na ni popelka s myškama a kočár a dýně a vypadalo to přesně jako z pohádky od Walta Disneye. Byla moc nádherná, dcerka z ní byla moc nadšená. A také Ariel malá mořská víla, ta byla také nádherná. Už se těším, jakou dortu si namyslím k jejím pátým narozeninám.

Moc děkuji Kolářová

30. 09. 2013

Dobrý den paní Schwarzová, v sobotu jsou u Vás vyzvedávala objednaný dort (kabelku addidas) a slíbila jsem, že napíši zpětnou vazbu. Dort se setkal s velkým ohlasem. Dcera byla překvapená, nadšená realizací. Byl výrobný. Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat.

 

18. 06. 2013

Dobrý den, moc děkuji, dort byl výborný... Pošlu Vám ho nafocený, ať si je můžete dát na stránky. Všichni moc chválili...

Karbanová

18. 04. 2013

Pěkný večer paní Schwarzová, dorty fantastické - nadšení byli naprosto všichni včetně obdarovaných. Obrovský úspěch.Když jsem je přinesli do restaurace, tak vstala polovina hostů se podívat. Chuťově vynikající čokoládový. Ten druhý jsme neochutnali, protože náš "nimrod" si odnesl domů ukázat dětem a ženě:((( Když viděl myslivce tak řekl, že je to přesně on. Fakt jste se mu trefila do tváře i barvy vlasů:)
Fakt moc dobré.Podle kabelky se poznala i naše šéfka:)))

Jana Kovačíková

28. 01. 2013

Dobrý den, v neděli jsem si u Vás vyzvedla narozeninový dort, tak chci moc pochválit, byl nádherný a chutnal výborně. Příště zase objednám u Vás, díky a hodně dalších spokojených zákazníků.

Cukrárna a výrobna dortů Inka

výroba nábytku na míru telefon
Otevírací doba
Pondělí:
8:00 - 14:00
Úterý:
8:00 - 14:00
Středa:
8:00 - 15:00
Čtvrtek:
8:00 - 15:00
Pátek:
8:00 - 16:00
Sobota:
8:00 - 10:00
Neděle:
zavřeno
Zavři

Napiště nám

Zavřít vrstvu dotazu.